Про нас

Хто ми

Привіт!

Нас звати Ігор, Андрій і Тетяна (до речі, на фото саме ми). І якщо ви почали читати цей текст для того, щоб почути, яка ми прекрасна іноземна компанія і про те, скільки століть ми успішно існуємо на ринку, роблячи мільярдні обороти, то поспішаємо вас розчарувати – це й приблизно не ТАК!

Торгова марка Muesli Mania зареєстрована в Україні, а точніше у Львові – її культурній столиці. Тут знають, як створювати шедеври, як архітектурні, так і кулінарні. Повірте! Muesli Mania створена сучасними молодими людьми, котрі радіють новинкам в галузі техніки, новим гаджетам, але разом з тим, глибоко розчаровуються рівнем якості продуктів харчування, які заповнюють прилавки наших магазинів.

Нам набридли шаблони та рамки, набридли банальні упаковки, набридло, що зі всього багатого асортименту інгредієнтів, котрі можна використовувати для приготування смачнющих мюслі, «масс маркет» наполегливо пропонує нам незакінчений продукт, у складі якого жменька ізюму та 3, максимум 4, малесеньких кусочки сушеного яблука.

Набридло бачити, як люди вихваляються придбаним західним продуктом, говорячи, що він «смачніший та якісніший». А ми що, так не можемо?

Можемо та зробимо!

Таким чином, ми і втілили в світ цю ідею та створили перший в Україні онлайн-сервіс Muesli Mania. Тут людина зможе придбати мюслі та гранолу виключно з натурального продукту і саме головне – це право клієнта брати участь у створенні продукту! А все, що замовите, ми привеземо вам, куди скажете.

Чому саме мюслі?

Тому що від того, яку ми вживаємо їжу, напряму залежить наш день, в плані активності, енергії та бажанні творити. Цей продукт подобається нам тим, що тут існує можливість комбінувати понад 1 000 000 варіантів міксів з безлічі інгредієнтів: від горіхів, ягід, насіння з пластівцями до шоколаду та різних супер-фудів. Ми притримуємось думки, що сніданок повинен бути легким та, водночас, максимально збалансовано - корисним.

Ми щиро радіємо, що наші мюслі люблять як діти, так і дорослі, тому ретельно слідкуємо за якістю продукції. І так, ми дійсно відносимось

З любов’ю до Вашого здорового життя!

Підпишіться на
розсилку і отримайте

Свіжі новини і персональні знижки